Zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami (relacja)

Foto - Zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami

Za nami kolejne szkolenie organizowane w Uniwersyteckim Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie.
Tym razem w ramach bloku szkoleniowego ,,Dostępność prawa’’ w piątek (28.10. 2022 r.) odbyło się szkolenie pt. ,,Zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami’’.
Uczestnicy nabyli wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnością, a także zwiększyli świadomość na temat uprawnień pracowników z niepełnosprawnością.
Zajęcia prowadziła Pani mgr Karolina Słotwińska – specjalista ds. dostępności prawnej i mediacji w Uniwersyteckim Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie.
Spotkanie otworzył kierownik merytoryczny projektu Pan dr Wojciech Bożek.

Zachęcamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas szkoleniach, w tym do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń zamieszczonym na stronie internetowej Centrum.

Zapraszamy!