Wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową podejmującą tematy związane z problematyką osób z niepełnosprawnościami

wyniki_konkursu_na_najlepsza_prace_dyplomowa_-_magisterska_i_licencjacka.jpg

W dniu 5 czerwca 2023 r. Kapituła Konkursu na najlepszą pracę dyplomową (magisterską i licencjacką) podejmującą tematy związane z problematyką osób z niepełnosprawnościami, obejmującą szeroko pojmowaną dostępność oraz prawa osób z niepełnosprawnościami, w szczególności w zakresie upowszechniania zasad projektowania uniwersalnego i promocji inkluzji osób z niepełnosprawnościami w aktualnych realiach społeczno-gospodarczych wyłoniła zwycięzcę.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. „Uniwersyteckie Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie” (POWR.03.05.00-00-CW03/20-00), realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Zwycięską pracą w Konkursie została praca pt. „Turystyka osób z niepełnosprawnościami w kontekście ograniczeń i udogodnień dla Miasta Szczecin na wybranych przykładach”, autorstwa Pani Aleksandry Werner.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!