Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi na Uczelni (relacja)

Foto - Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi na Uczelni (relacja)

Wczoraj odbyło się kolejne szkolenie organizowane w Uniwersyteckim Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie pt. ,,Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi na Uczelni’’.
Uczestnicy nabyli wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawnych z zakresu przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem dyskryminacji osób z niepełnosprawnościami.
Zajęcia prowadził Pan mgr Piotr Zielonka – specjalista ds. dostępności prawnej i mediacji w Uniwersyteckim Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie.
Zachęcamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas szkoleniach oraz do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń zamieszczonym na stronie internetowej Centrum cwod.usz.edu.pl oraz na stronie na Facebooku.
Zapraszamy!