IV Akademickie Dni Integracji Wrocław 2022

Foto - IV Akademickie Dni Integracji Wrocław 2022

Chociaż IV Akademickie Dni Integracji – Wrocław 2022 już się zakończyły, to jeszcze długo będziemy wspominali atmosferę tego wydarzenia!
Dni Integracji były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie problematyki innowacyjności i standardów w dostępności. W tym zakresie m.in. w dniu 26 maja 2022 r. referat pt. „Skarga na brak dostępności – wybrane problemy praktyczne” wygłosili dr Adriana Tomczyk – kierownik merytoryczny projektu „Uniwersyteckie Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie” oraz mgr Piotr Zielonka – specjalista ds. dostępności prawnej i mediacji.
Serdecznie dziękujemy Politechnice Wrocławskiej,  Stowarzyszeniu „Twoje Nowe Możliwości” oraz Radzie Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością za organizację tego wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy również Pani dr hab. inż. Katarzynie Jach, prof. PW – Pełnomocniczce Rektora PW ds. Osób z Niepełnosprawnościami za możliwość niezwykłej wymiany poglądów, za okazaną życzliwość oraz otwartość w ramach dni integracji. Dodatkowo dziękujemy Pani Karolinie Jankowskiej – koordynatorowi ds. dostępności cyfrowej na Politechnice Wrocławskiej za możliwość zapoznania się z wypracowanymi na uczelni goszczącej rozwiązaniami w zakresie dostępności w ramach wyjazdu studyjnego.
Na pewno pojawimy się przy kolejnych tego typu spotkaniach. Mamy nadzieję, że będzie również okazja do podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz dostępności!

Zapraszamy do Szczecina!