Dostępność dokumentów cyfrowych w standardzie WCAG 2.1 (relacja2)

Foto - Dostępność dokumentów cyfrowych w standardzie WCAG 2.1

Za nami kolejne szkolenie organizowane w Uniwersyteckim Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie.
Tym razem w ramach bloku szkoleniowego ,,Dostępność cyfrowa’’ we wtorek (29.11.2022 r.) odbyło się szkolenie pt. ,,Dostępność dokumentów cyfrowych w standardzie WCAG 2.1’’.
Uczestnicy nabyli wiedzę i praktyczne umiejętności przygotowania dokumentów dostępnych dla osób z niepełnosprawnością oraz prawidłowego stosowania wymagań WCAG 2.1
Szkolenie poprowadzili specjaliści ds. dostępności cyfrowej mgr Janusz Słotarski i mgr Konrad Mielko z Uniwersyteckiego Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie.
Zachęcamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas szkoleniach, w tym do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń zamieszczonym na stronie internetowej Centrum cwod.usz.edu.pl oraz na stronie na Facebooku.
Zapraszamy!