Wykład - Rodzina z osobą z niepełnosprawnością - wielorakie konteksty

wyklad_-_rodzina_z_osoba_z_niepelnosprawnoscia_-_wielorakie_konteksty.jpg

Dnia 13 grudnia 2023 r. odbył się wykład pn. „Rodzina z osobą z niepełnosprawnością - wielorakie konteksty” zorganizowany z inicjatywy uniwersyteckiego Centrum Wiedzu o Dostępności w Szczecinie oraz Wydziału Prawa i Administracji w Szczecinie.

Wykład wygłosiła dr hab. Irena Ramik-Mażewska, prof. US. - pedagog specjalny, doktor habilitowany nauk społecznych, profesor Uniwersytetu Szczecińskiego, Kierownik Katedry Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Szczecińskiego. Członek Sekcji Pedagogiki Specjalnej przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN. Spotkanie rozpoczął dr hab. Wojciech Staszewski, prof. US.

Po interesującym wykładzie nie zabrakło pytań. Odbyła się dyskusja w temacie omawianych wcześniej zagadnień.

Serdecznie dziękujemy Pani Profesor za wygłoszenie wykładu oraz wszystkim uczestnikom za obecność!