Spotkanie Rady Konsultacyjnej ds. Dostępności UCWoD - 22 czerwca 2023 r.

22_czerwca_2023_r._rada_konsultacyjna_cwod.jpg

W dniu 22 czerwca 2023 r. odbyła się Rada Konsultacyjna działająca przy Uniwersyteckim Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie.  W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Lidera Projektu (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego), Partnera Projektu (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie), Oddziału Zachodniopomorskiego PFRON, Polskiego Związku Niewidomych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego ds. kobiet i równego traktowania.

Członkowie Rady omówili aktualnie realizowane aktywności w zakresie prowadzenia działań na rzecz dostępności i równości osób ze szczególnymi potrzebami. Podzielono się informacjami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi organizowanych inicjatyw i wydarzeń.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

O kolejnym spotkaniu Rady Konsultacyjnej będziemy informować na naszej stronie internetowej.